Коментарі


Нові: Внизу | Вгорі :: Додати коментар
Santa Santa 14:36, 1 дек 2022
На одного українського солдата на північ від Києва припадало 12 російських військових, і Росія атакувала з повітря 75% стаціонарних об'єктів протиповітряної оборони України в перші 48 годин війни. Російська кібератака успішно вивела з ладу український супутниковий зв'язок. Україна витримала цю початкову бліцатаку значною мірою завдяки тому, що вона завбачливо розпорошила свої запаси боєприпасів з основних арсеналів за тиждень до вторгнення, причому ці зусилля прискорилися за три дні до війни. Авіація і системи протиповітряної оборони були розосереджені протягом декількох годин після нападу. В результаті було уражено лише десяту частину мобільних об'єктів ППО.
Шашликі?
Ага!
От тільки Генштаб про інше думав!
Чомусь згадав Сунь Цзи. "Війна - це шлях обману" і далі по тексту.
Подобається 4 Не подобається 1
Відповісти | Цитувати виділене
Гриць Зубажіленко Гриць Зубажіленко 16:33, 1 дек 2022
розпорошила свої запаси боєприпасів з основних арсеналів за тиждень до вторгнення, причому ці зусилля прискорилися за три дні до війни
Это точно Все "Вербы", "Ольхи", "Нептуны", все запасы 152-мм снарядов, были вовремя спрятаны. Да так хорошо спрятали, что до сих пор найти не могут.
 
Хорошая агитка. Слава ЗЕ Даже страшно представить, что было бы со страной, если бы "найвеличніший" #боневтік, взял бы и – втік. Пропала бы страна.
 
Подобається 3 Не подобається 3
Відповісти | Цитувати виділене

Оновити
Символів залишилося: 1000

Останні коментарі


© 2012-2021 linkodrom rss

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Політика конфіденційності
Загрузка ...