Політика конфіденційності

При реєстрації за допомогою facebook-логіна наш сайт використовує електронну пошту, ID-номер користувача у Фейсбуці, нікнейм та аватарку користувача. Ці дані надає користувач сайту при реєстрації. Вони нам необхідні для ідентифікації користувачів, їх входу на сайт за допомогою facebook-логіна та звʼязку між адміністрацією та користувачами. Ми зобов'язуємося зберігати конфіденційність даних (електронної пошти ті ID-номеру) за винятком випадків, передбачених законодавством. Якщо ви хочете видалити свої дані, напишіть нам на електронну адресу [email protected].

 

Що таке linkodrom?

Лінкодром - сайт, на якому ви можете ділитися з іншими відвідувачами цікавими посиланнями/лінками на статті або новини та обговорювати їх.

 

Як зареєструватися?

На сайті може зареєструватися будь-який користувач за допомогою facebook-логіна (для цього потрібно бути зареєстрованим на facebook).

 

Як додати посилання?

Дуже просто - вставляєте лінк на матеріал у віконце вгорі сайту і натискаєте кнопку «додати». Після додавання ви потрапляєте на сторінку, де при необхідності можете відредагувати заголовок. Редагувати можна протягом 30 хвилин після додавання.

Існує ліміт додавання лінків. За годину можна додавати 1, 2 або 3 лінка, в залежності від статусу користувача. Для користувачів з групи 1 ліміт на додавання лінків з одного сайту - не частіше ніж раз за 8 годин. Статус користувача визначає адміністрація сайту на свій розсуд.

 

Що таке список «рекомендованих» посилань?

Наша система формує персонально для вас список «рекомендованих» лінків. У цьому списку видно тільки потенційно цікаві вам посилання.

 

Для оцінювання посилання є дві кнопки: «+» і «-»:

«+» - дає сигнал системі, що це лінк для вас цікавий і збільшує його рейтинг. При бажанні ви можете знайти заплюсований лінк в своєму «Кабінеті», клікнувши на кнопку «плюси».

«-» - дає сигнал, що лін вам не цікавий і прибирає його з «рекомендованих». На рейтинг посилання і рейтинг користувача натискання цієї кнопки не впливає.

 

Як разраховується рейтинг?

Рейтинг посилання - це кількість поставлених цим посиланням відміток «+».

Рейтинг користувача - кількість «+», набраних його посиланнями. Раз на добу, вночі, рейтинг користувача зменшується на 5%.

 

Що таке «Кабінет»?

«Кабінет» - це ваш особистий розділ, в якому ви можете побачити додані і заплюсовані вами посилання, а також змінити налаштування свого профілю.

 

Що таке «Обговорення»?

«Обговорення» - це список посилань, які ви прокоментували. Цей розділ схожий на звичайний форум, але з однією позитивною відмінністю - тут тільки ті теми, обговорювати які вам було цікаво.

Як прокоментувати новина?

Натисніть на напис «коментарі», розташований під посиланням, і перейдете до списку коментарів і форми для коментування.

 

Як відбувається модерація?

 

1) Модерація посилань

Видаляються рекламні посилання, посилання, які ведуть на сайти фейковий новин, порносайти, сайти, заражені вірусами, сайти що пропагують насильство, міжнаціональну ворожнечу і т.і. Заборонено використання ніків-клонів для розміщення посилань і накрутки рейтингу.

Адміністрація може видаляти посилання-повтори, посилання на фейковий новини, видаляти або редагувати неадекватно оформлені посилання (невідповідний заголовок або картинка), видаляти посилання, що ведуть не на контент.

Користувачі, що регулярно розміщують такі посилання, а також користувачі, що накручують рейтинг собі або переходи своїм сайтам, баняться.

 

2) Модерація коментарів

Коментарі можна оцінювати за допомогою кнопок «+» і «-». Коментарі з поганими оцінками (плюсів менше 10% від загальної кількості оцінок) будуть автоматично приховані.

Також існує функція ігнору коментаторів. Клікнувши на нік коментатора, ви потрапляєте на його сторінку, де можете натиснути кнопку «ігнорувати». Після натискання кнопки ви не будете бачити його коментарі, а він - ваші. Якщо передумаєте, можете зайти в свій «Кабінет» та видалити його з ігнор-листа.

Адміністрація залишає за собою право банити патологічних хамів.

 

***

 

Адміністрація сайту не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами.

Якщо ви не знайшли відповідь на своє питання, пишіть на [email protected] 

Загрузка ...