Коментарі


Нові: Внизу | Вгорі :: Додати коментар
Новенький Новенький 21:46, 12 май 2022
За словами Джемілєва, наприкінці квітня було отримано відеозвернення командира 36-го батальйону Сергія Волинського, який перебуває на меткомбінаті «Азовсталь», адресоване президентові Туреччини Реджепу Тайїпу Ердогану. Цей текст відразу переклали турецькою мовою і відправили Ердогану. Через його радника того ж дня воно потрапило і до президента, і до його заступника.
 
Наступного дня це звернення транслювалося турецькими телеканалами і було опубліковане у провідних газетах Туреччини. Потім було ще подібне звернення від лікаря, яке також було опубліковано.
 
Читайте також: Верещук закликає не коментувати переговори щодо евакуації поранених бійців з «Азовсталі»
«Тиждень тому, 4 травня, сюди прилетів радник Ердогана, його речник Ібрагім Калин. І він говорив про те, що вони роблять для звільнення наших героїв-маріупольців. Ердоган двічі розмовляв з путіним. Крім того, сам Ібрагім Калин розмовляв з міністром оборони рф сергієм шойгу.
Подобається 3 Не подобається 0
Відповісти | Цитувати виділене
Новенький Новенький 21:50, 12 май 2022
Він йому сказав: "У нас у порту в Стамбулі стоїть корабель місткістю дві тисячі осіб. В будь-яку мить, коли ми з вами домовимося, він прийде в порт Бердянськ, на цьому кораблі будуть автобуси, які привозитимуть їх (захисників - ред.) з Маріуполя до Бердянська, тому що порт Маріуполя замінований. Вони проїдуть до Бердянська в супроводі турецьких спостерігачів, і ми, турецька сторона, зобов'язуємося, що до закінчення війни вони будуть гостями Турецької Республіки, тобто до закінчення війни вони не воюватимуть».
 
«шойгу сказав, що вони згодні випустити цивільне населення, а щодо військовослужбовців, то вони повинні здатися, їм гарантують нормальне поводження, і нехай Зеленський дасть команду, щоб вони здалися».
 
Калин на це відповів: «Послухайте, жоден головнокомандувач у всьому світі не має права говорити своїм військовослужбовцям, щоб вони здавались. Ми вам пропонуємо ... обмін: ваших військовополонених, а їх більше тисячі... на «азовців».
 
Але результатів це не дало.
Подобається 3 Не подобається 0
Відповісти | Цитувати виділене

Оновити
Символів залишилося: 1000

Останні коментарі


© 2012-2021 linkodrom rss

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Політика конфіденційності
Загрузка ...