Коментарі


Нові: Внизу | Вгорі :: Додати коментар
Оновити
Anton Blagov Anton Blagov 11:44, 17 июн 2024
ну, а какой смысл...нынешнего арсенала хватит чтобы землю раза три испепелить...разве что со стада шерсти постричь для поддержки штанов, бо судя по всему саурон разбил мечты пополнить казну оплота демократии десь 5 триллионами за счет местных природных ископаемых, отжав половину с общей оценки сенаторов оплота демократии в 10-12 триллионов, и пока предлагает поделить баш-на-баш...бо грозиться ще территорию с ресурсами отжать...еще меньше 5 триллионов достанется...но оплот демократии жаба давит - ведь нужно пайкой с оплотом цивилизации делиться, бо там теж писец подкрадывается незаметно, и не осталось тех мест, где они могли бы харчеваться....с африки их турнули...азией китаяматьцы занимаются...эврозона по ресурсам голимая що бубен...остается только биомассе шняги типа "у-тю-тю" пальцами перед очами "козу" исполнять...
Подобається 1 Не подобається 5
Відповісти | Цитувати виділене
Новенький Новенький 10:00, 17 июн 2024
Міжнародна кампанія за ліквідацію ядерної зброї (ICAN) завила, що дев'ять ядерних держав світу продовжують модернізувати свою ядерну зброю – у 2023 році вони витратили на свої арсенали загалом $91,4 млрд.
...
Цифри свідчать про збільшення глобальних витрат на ядерну зброю на $10,7 млрд у 2023 році порівняно з 2022 роком, причому 80% цього збільшення припадає на Сполучені Штати.
 
Частка США в загальних витратах – $51,5 млрд, що більше, ніж у всіх інших ядерних країн разом узятих.
...
Наступним за обсягом витрат є Китай – $11,8 млрд, а Росія посідає третє місце з $8,3 млрд...
 
...близько 2100 розгорнутих боєголовок на балістичних ракетах перебувають у стані високої бойової готовності, і майже всі вони належать Росії або США. Проте вважається, що Китай також вперше привів деякі боєголовки у стан підвищеної бойової готовності...
Подобається 3 Не подобається 0
Відповісти | Цитувати виділене
Новенький Новенький 07:43, 17 июн 2024
Блок повинен показати свій ядерний арсенал світу, щоб надіслати пряме послання своїм ворогам, - заявив Генсек НАТО
 
Членами Альянсу проводяться консультації щодо виведення ракет зі сховищ і приведення їх у стан бойової готовності і закликав до прозорості як засобу стримування.
 
"Я не буду вдаватися в оперативні деталі щодо того, скільки ядерних боєголовок має бути в бойовому складі, а скільки — на зберіганні, але ми повинні консультуватися з цих питань. Це саме те, що ми робимо".
Подобається 3 Не подобається 0
Відповісти | Цитувати виділене
Символів залишилося: 1000

Останні коментарі


© 2012-2021 linkodrom rss

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Політика конфіденційності
Загрузка ...