Коментарі


Нові: Внизу | Вгорі :: Додати коментар
Новенький Новенький 20:59, 21 мар 2023
Всі ті історії про снарядний голод, про який базікають вони, а на єдиному підхопили, це правда лише частково. Насправді, Герасімов просто знизив ліміти і притримує снаряди на весну. Як і професійну піхоту до речі, поки сточує зараз в основному зеків пригожина і самого пригожина.
Але і в ЗСУ є проблеми.
Буданов під час Херсонської операції був введений орками в оману, коли він не побачив їхньої підготовки до відступу і за тиждень до їх втечі «давав прогноз», що вони готуються гризти землю в обороні. Тобто росіяни досі мають можливості стратегічно вводити нас в оману. ГУР не має розвідувальних джерел в російському генштабі і кремлі. А ті, про наявність яких Буданов постійно базікає, годують його лайном.
Подобається 5 Не подобається 1
Відповісти | Цитувати виділене
Новенький Новенький 21:06, 21 мар 2023
Зеленський влітку 2022 року правильно зробив, що навіть в тих умовах виснаження ЗСУ весняною і літньою кампанією поставив нашим генералам завдання спланувати і досягти якоїсь зримої перемоги на фронті. Як медійник він розумів, що така перемога над армією РФ, навіть у частковому вигляді, дозволить продемонструвати Заходу, що в нас можна вірити і вкладатися.
 
А зараз в Зеленського наявні всі ознаки знесеної башні з цими розповідями про «я деокупував Київ» і затиканням ротів офіцерам з генералами.
Подобається 3 Не подобається 1
Відповісти | Цитувати виділене

Оновити
Символів залишилося: 1000

Останні коментарі


© 2012-2021 linkodrom rss

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Політика конфіденційності
Загрузка ...