Вопросы, вопросы…

То, что «мудрый народ» избрал антиукраинскую власть, в общем понятно еще со дня объявления результатов второго тура президентских выборов и особенно – парламентских. По всем ключевым именно для Украины вопросам принимаются решения или предпринимаются попытки принять решения таким образом, чтобы Украины в Украине стало меньше по всем направлениям, и вот сегодня это должно было стать очевидно даже тем, кто уверенно говорил «дайте им сто дней» или «нет, это – Божья роса».

Именно сегодня была проведена попытка протащить в Верховной Раде законопроект, который по сути должен был похоронить закон об украинском языке. Причем, все было сделано хитро и спрятано под формальным предлогом отсрочки для введения стопроцентного дубляжа видеоконтента на украинский язык. Вроде бы как сделано это было по просьбам телеканалов и в первую очередь Г+Г, которые якобы не успевают переводить все из-за пандемии КОВИД.

Причем, уже действует ряд нормативно-правовых актов, которые действительно дают право приостанавливать некоторые процессы на время карантина. Так, в ряде случаев может приостанавливаться течение процессуальных сроков и тому подобное. Но когда речь идет о том, что люди просто не могут приехать в суд потому, что остановлен транспорт и совсем другое – перевод фильмов или чего-то подобное. 

И вот что интересно, продукты, снабженные английским, немецким или китайским текстом, без проблем снабжаются соответствующим переводом, а самые большие сложности возникают при переводе с русского языка. Наверное, это – самое трудоемкое направление перевода и количество лиц, которые могли бы осуществить этот перевод – крайне мало. Поэтому-то телеканалы или прокатчики никак не могут перевести этот контент. 

А в Сети масса видеоконтента, снабженного переводами на украинский, которые сделали энтузиасты, без стороннего финансирования, оборудования и прочего. Проще говоря, перевод и часто – многоголосый, делают в кустарных условиях, а результат получается превосходным. Поэтому такое формальное пояснение инициирования отсрочки выглядит просто глупо и понятно, что цель тут была другая – торпедировать сам закон об украинском языке.

И не удивительно, что инициаторами этой провокации стали зеленые. Они же дали подавляющее количество голосов «за» этот законопроект. Правда, несмотря на это и то, что за него отголосовались промосковские колоборанты, законопроект все равно не прошел, но тут дело в принципе. Ведь вся та многочисленная публика, которая вошла в позорные 73%, сильно обижалась, когда высказывались сомнения в их патриотизме и в том, что они избрали антиукраинскую власть. Более того, они не раз и с помпой заявляли о том, что как только новая власть нарушит закон или выкинет какой-то антиукраинский номер, они сами ее вынесут с Банковой, Институтской и Грушевского. И вот теперь хочется задать вопрос этим «патриотам»: «Чего ждете? Вам этого мало?»

Наверное, им все же мало. Их не смущает то, что как минимум Ермака уже прямо и непосредственно наши партнеры назвали кремлевским кротом, да и сам он этого не особенно скрывает. Принят ряд решений, которые рушат нашу обороноспособность и особенно ВПК. Даже десятой или сотой части части всего этого было бы достаточно, чтобы круглые сутки лить на Порошенко, но там этого не было в принципе, а вот сейчас, где все эти борцуны? Где эти «поцреоты»? Где «антикоррупционеры»? Где эти «выносильщики» избранной ими власти? Может быть они все аннигилировались? Может быть съели что-то не то? Что там с воем по цене на газ? Что там с «ценой борща», так любимой помойным Г+Г? Все в порядке?

Понятно, что ответов на эти вопросы ждать не от кого. Теперь они расскажут, что не ходили на выборы и не голосовали. Мягкое переобувание – их жизненное кредо. И только ненависть к Пороху остается незыблемой. Что же он им сделал такое и через какое место, что они до сих пор его чешут? Вопросы, вопросы…

36 Comments on "Вопросы, вопросы…"

  1. Michael | 01.06.2021 at 12:33 |

    “И только ненависть к Пороху остается незыблемой. Что же он им сделал такое и через какое место, что они до сих пор его чешут? Вопросы, вопросы…”
    Да просто Порох показал что можно жить лучше, но для этого надо много РАБОТАТЬ и, пока еще, воевать с парашей! Им этого ой как не хочется!
    “Лучше веселиться, чем работать!
    Лучше водку пить, чем воевать!”

  2. Yaroslav Kievsky | 01.06.2021 at 12:42 |

    Сталкиваясь с иррациональной ненавистью к Пороху, пришел к выводу: дело в профессиональном массовом зомбировании населения через СМИ и прежде всего ТВ, которое после фактического исчезновения газет, для большинства стало единственным источником мнформации. Фактически это гипнотическое водействие на психику, а потому не поддается лечению достоверной информацией и логикой.

    • Ключова фраза: “ТБ – єдине джерело інформації”. Коли немає достовірної інформації – неможливо зробити правильний висновок. Не всі люди мають час, можливість і розум, щоб зробити правильний висновок навіть із достовірної інформації, із недостовірної – й поготів.

    • Згаю випадки, коли людина (зовсім не тупа у багатьох відношеннях) не дивилась ТВ взагалі, а результат той самий – Порох нажився на війні, зєля нова надія! Дайте йому ще 100 днів. Не треба недооцінювати ІПСО в соціальних мережах, не тільки ТВ викортстовується ддя маніпуляцвй свідомістю.

      • Ватасгинь! | 01.06.2021 at 16:51 |

        ТВ в основном для упоротых ватников ,ностальгирующих по совку.Одноглазники и иже с ними-вот рассадник фобий,которые успешно оседлали ольгинцы.Каленым железом выжигать,иначе все.

      • Yaroslav Kievsky | 01.06.2021 at 19:08 |

        Досить подивитися результати онлайн опитувань в соцмережах і до виборів, і після них, щоб переконатися – в Інтернеті ситуація 75:25 – в кращому для Зе випадку зворотня. Тому лемент його ботофабрики, що це вони забезпечили обрання віслюка королем, – самопіар і “развод янелоха на деньги”. Більше того, для багатьох, в тому числі і мене, результат голосування був прикрою несподіванкою, бо ми перебували в теплій ванні обговорень в соцмрежах. Треба сказати, що в часи СССР такої народної довіри до “глупого ящика для идиота” не було. Більшість вміла читати інформацію між рядків і була налаштована скоріш скептично.

      • Федір | 02.06.2021 at 16:58 |

        ++++++++
        вполне мыслящие и успешные люди попадаются тоже, ибо все повторяют за телевизором “цыбуля ж дорогая’ или бигуса очередного постят.
        погуглите “рациональное неведенье” ! им так проще! а мы (Украина) сам на сам с войнрй ((((

    • Gregor | 01.06.2021 at 15:54 |

      дело в поголовной тупости и слепоте двуногих существ которых использовали как стадо баранов.

    • Федір | 02.06.2021 at 16:52 |

      да да! именно в этом направлении давно думал.
      да и “мудрость нарИда” давно подтверждена зарядкой воды по телевизору. или загляните в салон машины к пересичному: так Эклектика из всего: иконы, будисткие/китайские идолы, всякие прочие символы “чтото там приносящие”.
      про МММ промолчу, ибо финансовая грамотность советских жителей была нулевой (((

  3. «И только ненависть к Пороху остается незыблемой. Что же он им сделал такое и через какое место, что они до сих пор его чешут?»
    З просторів інтернету ще рік тому : «Порошенка нарід зненавидів тому, що він наважився з малоросів зробити українців». Це одна з глибинних причин тої ненависті. На мій погляд.

  4. Геннадий | 01.06.2021 at 13:15 |

    Украина так долго была гостеприимной, что количество гостей превысило разумные пределы. Естественно, что она начала им мешать, правят то они.

  5. Думаю з цим законом все простіше – ТВ канали хочуть дешеві москальські серіали без озвучки, зоб уникнути зайвтх витрат, зєля і 95 квартал сприймають переозвучку своїх “кіношедеврів” українською як особисту образу. Уявіть, що все це телелайно переозвучено… українці за самоідентифікацією не стануть це дивитись, бо не дивляться таке в принципі, малороси ж перестануть дивитися, якщо воно “нєпарусскі”. Катастрофа для 95 кварталу і всіх малароссав. От вони й закрутилися, як в’юни на розпеченій пательні…

  6. Я тільки не зрозумів сенс фото в заголовку – що має означати поле конопель?

    Навіть якщо забути про промислову, фармацевтичну та сг функцію конопель, і зосередитися на психоактивній, то вживання канабісу не робить людину дебілом або падлюкою. Хоча можна погодитись, що обкурений дебіл або падлюка набувають стану ще більш жалюгідного. Така вже дія канабісу – він загострює вже наявні стани і якості психіки, творчих людей робить більш креативними, дебілів ще більш тупими.. як каталізатор, а не діюча речовина в хім.реакції, аналогічно.

    Фотка з плантацією коки, на мою думку, була б більш доречною, бо в колах 95 кварталу саме на коксі та амфетамінах сидять всі ці слуги урода.

    • Valeriy | 01.06.2021 at 14:37 |

      “Я тільки не зрозумів сенс фото в заголовку – що має означати поле конопель?”
      Канати,Пан,канати які повинні тримати Україну.

      • pan_futiy | 01.06.2021 at 17:32 |

        Valeriy | 1 Червня, 2021 at 14:37
        Канати,Пан,канати…
        Или веревки!..

      • Михайло | 02.06.2021 at 09:47 |

        може канати на яких ми будемо змушені розвішувати зе і ко?

  7. Вовк | 01.06.2021 at 13:42 |

    13,5/27,5=490!
    газ по ПЯТСОТ баксів, як і “мріяла” БабЮля
    тепер па-багатому?

  8. Укроп | 01.06.2021 at 14:35 |

    Відносно “ірраціональної ненависті до Пороха”, то я вважаю що ситуація не зовсім така, як “по класиці”. Розумній людині дико бачити, коли електорат “мочить” яскравого державника (України, а не лаптєстану) і без найменшого сумніву українського патріота, та вибирає на його місце наволоч. Мені здається що цю ситуацію легко “розрулити” у логічному сенсі якщо не вважати “однотуровий” вибір народом Пороха у свій час вибором свідомих українців. Ми робили свій вибір, малороси та інша наволоч вважали його теж своїм, “бо олігарх і в нього є хВабрика у Липецьку” і він швиденько здасть Україну рашистам та все стане знов “тіп-топ” – Малоросією, “наша столица в мАскве” та іншими “скрєпами”. Не склалося, вони помилилися, Порох виявився не “олігархом”, а Гетьманом. На останніх виборах йому помстилися за свою тодішню помилку. Висновок – український електорат в своїй масі є рідкісна наволоч, яка любить таку ж наволоч, як сама і вона її і “зводить на трон”. Ми – тодішні 25% нетипові. Може тому що розумні і не піддаємося зомбуванню? Зараз зелєбобіків стало менше, але ілюзій не маю, ця наволоч “шукає нового доброго царя”. Хотілося б помилятися бо це все ж таки моя держава і “іспанський сором” залишається… А Зелю не поспішають делегімітизувати, значить він влаштовує США, як “мавпочка з символами державної влади в Україні”? І до якого часу? Доки не розвалить зовсім? Питання, питання… Та ж сама фраза, якою Автор закінчив свою статтю…

    • Анатолий | 02.06.2021 at 09:22 |

      ??? Єдине зауваження – США вірять у демократію, навіть більше ніж наші 25%, і для них Зеля – це все ж таки “вибір українського народу”, якою б наволоччю не були 73% цього народу. Ніяким чином “делегімітизувати” президента, якого обрали на чесних і прозорих виборах (які забезпечив теж Порох, до речі), і який переміг з величезним відривом, Штати ніяк не можуть. Бо це тоді треба визнавати, що демократія – це тільки для “білих людей”, для країн Першого світу, а ніде інше вона виявляється нормально не працює. Це занадто для США, у такому розписуватися. Тому вони й терплять усіх ціх Земанів, Орбанів, Макронов, Меркелів і т.п.. А що робити, якщо їх народи їх самі ж вибирають. Хрестоматійний приклад як в Австрії після війни обрали нациста-СС-івця. Так що багато від Штатів очікувати не потрібно. Зелень – це наша проблема, і вирішувати її нам. П.С. Анекдот : дві проблеми є у країни – дурні і дороги. Одну з цих проблем легко можна вирішити за допомогою асфальтовкладачів. А от що робити з дорогами?…

  9. Євген | 01.06.2021 at 15:11 |

    Сьогдні зранку дивився якусь программу, там в студії гостем був типу співак Вакарчук. Так от він сказав: ” Мені політика не цікава!”
    Патрійот хренів. Цікаво тільки, скільки Він та його голос прийняли срібних грошиків!

  10. Саме головне ,що зробив Гетьман,це заставив всю наволоч розмовляти Українською,поломав плани х..ла,і опустив московських попів кгбістів нижче плінтуса.Створив Армію,яка тримає ху…ла в напрузі.І цілих 5 років 73 % ховалися під диванами і мочилися в штани.Тепер мстят,мразі.

  11. ” І короновірус, і ціни ростуть, і війна не закінчується, і жити стає важче, але якби був Порошенко – було би ще гірше”. Тут і психіатрія безсила.

  12. Владислав | 01.06.2021 at 21:22 |

    В дитинстві мені раз у раз дорікали: “Ти дуже грамотний”, в юності: “Ти занадто розумний”.
    Кожен з тих 73-відсоткових тупаків ненавидить Пороха по своєму, але глобальна причина у всіх одна – він кращий ніж “Я”. Для когось розумніший, для когось чесніший, для когось багатший, а когось перевершує ще в якійсь якості і це породжує люту заздрість, яка ніколи не пробачить кращого за себе. А слуга заздрости не генерує, бо слуга. От і вся причина.

  13. https://toloka.to
    Sweet TV киноподписка
    И в гробу я видал все украинские телеканалы.

  14. александр | 01.06.2021 at 23:48 |

    Один ответ на Все вопросы.
    Достаточно времени прошло на ЛО, чтобы осо-знать.
    На земле существуют 2 (два) фокуса силы, которые противостоят друг другу.
    Происходит борьба сил Эволюции с кодлой *русского мира*.
    Мужество, Справедливость, Равноправие, Честность, Мир, Уважение, Общее Благо, Знание, Целеустремленность, Победа, Свобода, Торжественность, Успех, Процветание, Красота и куча других качеств с большой буквы борются с ублюдками, которые хотят подчинить своей воле ВСЮ жизнь на Земле.
    Представителем сил Эволюции является наш Президент ПОРОХ.
    В Украине у власти находятся представители *русского мира*.
    Какие еще могут быть вопросы?
    ЛО люто ненавидят по той же самой причине.
    Пришло время прозревать!

  15. Дако | 02.06.2021 at 07:39 |

    Щодо Порошенка питання риторичне. Нічого він їм не зробив. Просто за публікації проти нього платять до цих пір. А за інше видно не дуже )

    • Анатолий | 02.06.2021 at 09:26 |

      Він зробив їм найстрашніше – виявився кращим за них. Таке не пробачають. Ну і дрібнички – замість того щоб здатися Хуйлу, дав відпір Москві. Це вже смертний гріх для малоросів.

  16. Алдр | 02.06.2021 at 08:01 |

    Может не такая уж она украинская, ненька Україна?

    • Гена | 02.06.2021 at 09:36 |

      Саме так. Бо НЕМОЖЛИВО побудувати неукраїнську України. Ну, ніяк неможливо.
      Але загал вперто намагається розбити лобом стіну…

  17. Федір | 02.06.2021 at 16:46 |

    страну можно будет спасать и развивать лишь если…. мнение “этих вот 73 %” будет проигнориррвано по всем вопросам.

Comments are closed.