Двухствольная “Мозгомойка” (Часть 2)

После того, как электорат успокоился, а страх отступил, начисто повторилась эпопея с выборами в Англии 1945 года. Тогда Уинстон Черчилль и его партия потерпели сокрушительное поражение, казалось бы, на ровном месте, ведь ему удалось вытащить страну из практически уже проигранной ситуации.

Это сейчас, зная как развивались события дальше, легко сказать о том, что его мобилизационная политика просто утомила общество. Когда общество было в шоке и почти в панике после начала войны в Европе, Черчилль встал у руля и прямо сказал о том, что обещает Британии «кровь, тяжелый труд, слезы и пот», но толко таким образом он предлагал выстоять в этой бойне. И тогда это сработало.

А вот после окончания войны, когда страх исчез, мобилизационная политика просто была обречена на провал. Причем, сам Черчилль видел, что еще не все закончено с войной, да и послевоенная пора потребует напряжения всех сил, чтобы восстановить страну, но люди хотели другого. Они хотели легкости и веселья и будь там «Партия веселых клоунов», она бы выиграла с огромным отрывом.

У нас возникла примерно такая ситуация, поскольку в головах многих наших граждан война уже закончился и страх отступил. Это значит, что Черчилль хорошо сделал свою работу и это же значит, что и Порох – тоже хорошо ее сделал. Настолько хорошо, что электорат захотел веселья еще до победы, в отличии от Англии.

И в этот момент сработали те практические навыки, которые были получены еще с кампании Януковича. Лозунги должны быть бессодержательными и быковатыми, хоть и без матов. И вот на президентских выборах 2019 года невостребованными оказались патриотические лозунги, но еще менее востребованными стали лозунги «разводилы» о газе вдвое дешевле или чем-то таком, а выиграли – абсолютно бессмысленные и быковатые.

Уже на парламентских выборах этот тренд был подхвачен, а клоуны всех мастей, как и певцы вместе с танцорами, поняли, что можно просто говорить с публикой на «кортах» с глубокой мыслю «ы-ы-ы-ы» и «Вася, ты гонишь» и все! Как видим, и это сработало. Трудно представить, как бы выглядела агитация, если бы не было проблем с матами и голой натурой.

И вот мы пришли к местным выборам, где практически все соискатели местной власти тупо быкуют или несут полную чушь так, что просто диву даешься, что никто эту подплинтусную дрянь не остановил, и более того, что за это отваливают огромные деньги. Но потом понимаешь, что именно это и заказывают. Именно так оно и должно выглядеть. А все потому, что такая реклама апеллирует к соответствующей публике.

Ну и после такого неожиданно длинного предисловия, собственно к картинкам. Вот эти две мы не станем комментировать.

Но просто заметим, что после плаката «Троєщина це – ти», нас может порадовать только один плакат: «Борщаговка, це – ти». Киевляне знают, почему так. И вот в связи с этим мы обещаем, что если нам пришлют плакат зеленых про Борщаговку, мы выдадим статью просто ради одной фотографии, с самым минимумом текста. Это будет аналогом Моны Лизы в Лувре, где она висит одна на огромной стене.

Ну и в конце этого материала, мы предлагаем вашему вниманию то, как коллеги осмыслили бестолковые плакаты одного из кандидатов и как они развили тему, которую тот запустил в виде «главной мысли» в своей кампании. Вот так они это видят и мы оставляем это уже без комментариев.

17 Comments on "Двухствольная “Мозгомойка” (Часть 2)"

  1. Класс! Пародия на плакаты Притулы просто порвала, давно так не веселился!

    • parazels | 18.09.2020 at 08:35 |

      Кто с этого веселится, потом о5 будут удивляться, а поцчему нарид о5 это схавал? Не веселиться надо, а смотреть соответствующие книжки. Чекалкинд и Турчинов присо1лись к ЕС, 1ако судя по их плакатам, в предвыборном штабе там продолжают заседать Мыколы Вэрэсни со Стецями.

      • николай | 18.09.2020 at 12:22 |

        против лома только один метод ,другой лом, то есть Порошенко должен гнусаво возбуждать пенсионерок в очереди .

  2. Андрей | 18.09.2020 at 06:07 |

    Как по мне,Притула,очередной проект. Следующий из многих. Поющие и танцующие за 5 копеек мамку родную продадут. Пролистайте страницу назад,Вакарчук,Приходько,Повалий,Зеленский,Поплавский. Всех и не вспомнишь. Нариду нравятся просто хорошие парни. О профессиональной стороне хороших парней нарид не заботится. Это у них простота такая? Недалекость? Нарид не требовательный к себе оказался. Поржать и пожрать,а более ничего и не нужно. Вот и Притулу подтянули. От его рекламы в интернете подташнивает. Кто банкет оплачивает? Вопрос риторический.

  3. parabellum | 18.09.2020 at 08:34 |

    Занимательные плакатики 🙂

  4. Aleksandr | 18.09.2020 at 08:51 |

    Насчёт Борщаговки понятно и не для киевлянина) я ещё после статьи о “Троєщина – це ти” об этом подумал)

  5. Олег | 18.09.2020 at 09:14 |

    Чечиль не мав пропаганди противника на другі терміни.
    У нас складніше.
    Треба перетворити і наш і заліський мозок.

  6. Я щось трохи не зрозумів, що то було з підтримкою Кличка?
    Він грає вар’ята і каже, що “деякі партії хочуть скористатися його успіхом”.
    Це якась однобічна, неузгоджена дія від ЄС, навіщо взагалі було так робити?
    По темі передвиборчого трешу рекомендую передачу “Час Ч” на 5 каналі.
    https://www.youtube.com/results?search_query=%D1%87%D0%B0%D1%81+%D1%87+5+%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%BB

  7. Юрій | 18.09.2020 at 11:18 |

    Після того, як я переглянув останнє інтерв’ю Притули з Янінною Соколовою, я остаточно переніс його з табору “нормальних хлопців” в табір “поців Вакарчука”. Хто не бачив, раджу переглянути. Навіть з врахуванням того, що це було не жорстке інтерв’ю з гострими запитаннями, а щось схоже на теплу ванну.
    По перше, йти у політику – це не розказувати анекдоти безапеляційним тоном на сцені “Вар’ятів”. Він розповідає, що хоче йти у мери, бо щось там робиться не так, як слід, щось десь розкрадається, щось не робиться. А ось він – Притула, з його “молодою командою”© , все будуть робити вірно, бо вони – “проффесіонали”© . Ок, професіонали там такі, що він зміг назвати лише 2 прізвища людей, котрі будуть співпрацювати з ними, а інші – то ще велика таємниця за сімома печатями, ще не час своїх професіоналів відкривати виборцям. От після виборів – тоді і взнають всі, що то за коМАНДА. З цим все зрозуміло, вже в нас один був (ще є) з такими туманними обіцянками. А з якого переляку Притула вирішив, що він – надзвичайний фахівець у сфері управління столицею??? Кличко давним-давно визначився, що він йде у політику. Був депутатом Київради. Був депутатом Верховної Ради. Це важливо, вирішувати реальні задачі, що підзвітні депутату міськради, і отримати досвід, та “зелене” поняття, як все це працює. Створив з нуля всеукраїнську партію. 6 років досвіду мера, причому, за думкою киян – не найгірший мер. Притула от спробував акуратно закинути Кличку(політкоректно, мабуть щоб в морду не отримати випадково при зустрічі), що в нього все погано із дорогами, трафіком, та й всім іншим. Проте на запитання Яніни, що ж він змінить, він відповів, що у них ціла команда фахівців, які щось там розробляють(!!!), ну він нічого не скаже зараз, бо ж він баран у цьому, проте вони вже щось там думають. Люди добрі, їхня фракція “Голос” теж з дуба впала, і після бодуна, продерши одне око, глипнувши на календар, нагадалась про вибори??? А де ж їхня ціла парламентська фракція була хоч би півроку назад? Невже вони не знали, що будуть вибори, і потрібно розробити програму дій та заходів, котра буде на голову вище від Кличкової?? Притула мав би знати, як “Отче Наш”, насущні питання міста, труднощі, мати бачення розвитку та покращення Києва, причому не якусь абстракцію-загальщину, яку він ніс на цьому інтерв’ю (жодного слова конкретики!!!). Якщо він “тут живе”, і відноситься відповідально до долі столиці, чому ж він не балотується на депутата міськради??? Це якраз абсолютно логічний крок, він там би зміг “отесатись” від своїх анекдотиків, і набути досвіду реального управляння. Чи він вважає, що бути мером – це сидіти у прикольному кріслі, і пиляти прикольні відосіки, разом з вставками своїх жартиків???
    А на дуже м’яке питання Яніни, які у нього стосунки з президентом, і чи він розуміє, що на нього буде чинитись тиск, Притула бадьоро відрапортував, що у нього з Володимиром Олександровичом ніяких таких стосунків немає (ну, там трішки дурково-квартальних хіба), а ось тиску ніякого він наприклад зараз не відчуває. Мабуть, із цього потрібно зробити висновок, що його і надалі не буде.
    Одним словом, не закінчились ше клоуни…

  8. николай | 18.09.2020 at 12:26 |

    пока в человеке не сработает стоп-кран плинтуса, его будут опускать. это надо пережить, проблема лишь в том, что украинцы еще не стали нацией кулаков, какими были, до совкового террора.

    • Вовк | 18.09.2020 at 13:54 |

      “«Борщаговка, це – ти». Киевляне знают, почему так.” – Окружна, це ТИ?

  9. Юрій | 18.09.2020 at 12:43 |

    Як доповнення – поведінка Притули нагадує такого собі самовпененого успішного “антикорупціонера”, котрий ходить по Титаніку, що стрімко набирає воду у трюми, і скрушно хитаючи головою, оглядає корабель. Корабель, до слова, вже зіштовхувався з айсбергом 6 років тому, але попередній капітан чудом його врятував, залатав пробоїни, і навіть проапгрейдив, ще й домігся збільшити відкачку води з трюмів настільки, що корабель припинив набирати воду, і потрошки почав підніматись. Проте на чергових зібраннях команда і пасажири поміняли капітана, і той практично одразу почав так бездарно крутити штурвал, що корабель швидко почав черкати рифи, з кожним разом зриваючи старі заплатки, та роблячи нові, смертоносні отвори у корпусі. Так от, цей “юний орел” Притула ходить по кораблю, що стрімко йде під поду, і прицьмокуючи язиком, говорить:
    – а ось тут фарбу вкрав попередній капітан, я би тут краще пофарбував;
    – а ось тут стільчики в кают-компанію ставив корєш капітана, я б за ті гроші поставив би набагато кращі стільчики та лавочки, (а подумки добавив – хоча б такі, як у Харкіському метро, за 8К$ за штуку)
    – а ось тут латку не так на корпус ставили, “Мінську”, я би її на місці попереднього капітана вже давно би викинув, і поставив би щось краще.
    І ось такому молодому даруванню навіть не спадає на думку, що проблема то вже у новому капітані, котрий не те що не зберіг судно у тому стані, що отримав, а й активно його топить. І розбиратись у ситуації з “не тою фарбою”, чи “не тими стільцями” потрібно не під час того моменту, коли вода ллється у нижні відсіки, а тоді, коли судно задраєне, сухе і у безпеці. Але якщо новий капітан – колега по роботі (обидвоє – кочегари по житті), то кочегар кочегару ока не виклює, правда ж?

    • Вовк | 18.09.2020 at 13:56 |

      в кочегарці вони б ЗДОХЛИ, один – за день, інший – за тиждень максимум!

  10. albert | 18.09.2020 at 15:50 |

    Как говорят люди, всё познаётся в сравнении.
    Просматривая программу IPTV,какой фильм выбрать, мне посчастливилось,наткнулся на название худ.фильма “Волосы выпадают”. Даже скриншот сделал на память.
    Теперь, же, после текстов с бигбордов,в сравнении, название фильма читается как кладезь объёмного интеллектуального содержания.

  11. Odessaman | 18.09.2020 at 18:40 |

    Нужно высмеивать, где только можно и любыми способами.

Comments are closed.