Коментарі


Нові: Внизу | Вгорі :: Додати коментар
Оновити
Новенький Новенький 17:06, 18 май 2021
СБУ: "Зважаючи на особливий резонанс у ЗМІ щодо одного з обшуків, який відбувався у будинку, де проживає мер Києва Віталій Кличко, можемо повідомити таке.
 
У ході обшуку за цією адресою було виявлено та вилучено: документацію та печатки 68 юридичних осіб; фінансово-господарську документацію задіяних у протиправній схемі СПД; ноутбуки, електронну техніку, необліковані кошти
А у Вітальки хотіли просто автограф взяти і в понятиє  запросити
Подобається 6 Не подобається 1
Відповісти | Цитувати виділене
Vlad Buskov Vlad Buskov 11:12, 18 май 2021
Київ - великий колгосп, тому зажравщогося зарвавшегося председателя обком, як правило, ставить у стойло - якщо попередні догани не допомогають. "Цар" та "бох" - це до ординців.
Подобається 3 Не подобається 6
Відповісти | Цитувати виділене
Новенький Новенький 11:06, 18 май 2021
Сьогодні вранці, десь, 7 годині, коли я пішов на тренування, в під’їзд зайшла група озброєних і в шоломах правоохоронців, які перебували там поки я тренувався. Коли я прийшов додому, підіймаючись сходами, побачив групу правоохоронців...
 
На моє питання що відбувається, вони відповіли, що прийшли, нібито, в квартиру двома поверхами нижче моєї. Начебто, ця квартира здається і в них питання до орендарів. Але...Камера встановлена на моєму поверсі зафіксувала, що ці люди підіймалися на мій поверх і дзвонили та стукали в двері моєї квартири. Помилка? Я не думаю.
 
Безпрецедентний тиск на міську владу триває, такого не було навіть за часів Януковича. І за такі незаконні дії і їх режисерам, і виконавцям доведеться відповідати за законом!
Подобається 6 Не подобається 1
Відповісти | Цитувати виділене
Символів залишилося: 1000Останні коментарі


© 2012-2021 linkodrom rss

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Політика конфіденційності
Загрузка ...