Коментарі


Нові: Внизу | Вгорі :: Додати коментар
Новенький Новенький 14:23, 6 ноя 2020
"Ми побудували 5 полігонів, які повністю копіюють українські газорозподільну мережу, в різних регіонах, щоб уникнути помилки. У макет системи ми закачали водень у концентрації 99%. Було досягнуто середнього тиску — 4 кг. Перші результати свідчать про те, що 46% тиску, накачаного в умовно герметичній системі на метані, було втрачено за перші 14 днів", — розповів Олег Ніконоров.
 
Як розповів кандидат технічних наук ТОВ "Нафтогазбудінформатика" Кирило Костогриз, випробування показало, що ділянки середнього тиску, які мали достатню для експлуатації герметичність на природному газі, на водні мали значні витоки, які складали 0,25-0,4 %/год. і не відповідають вимогам на герметичність.
 
"Типовими місцями витоків були різьбові та муфтові з’єднання із застосуванням сучасних ущільнюючих матеріалів, місця під’єднання датчиків тиску та регуляторів, а також зварні шви, в тому числі і заводського виконання, що було здивуванням і для нас"
Подобається 3 Не подобається 0
Відповісти | Цитувати виділене
Santa Santa 19:05, 6 ноя 2020
Новенький,  
А мне больше интересно было, что после ГРП до потребителей, там где давление минимально, утечек практически нет. И калорийность смеси больше, чем у метана. Можно добавить, что в случае небольших утечек смесь или чистый водород безопаснее. Потому как водород (часть смеси) моментально уходит вверх и не образует в месте утечки взрывоопасную смесь с воздухом.
Они проверяли на соответствие нашу запорную арматуру? Как гляну на ещё советский газовый кран перед плитой...ой
Подобається 3 Не подобається 0
Відповісти | Цитувати виділене
Новенький Новенький 19:32, 6 ноя 2020
Santa (19:05, 6 ноя 2020)
ещё советский газовый кран перед плитой
Притертьій конусньій кран как раз должен бьіть норм,  по сравнению с тем же шаровьім..
 
Сварщики проверяли герметичность вьісосав ртом воздух из трубьі от плитьі до редуктора и перекрьів кран на 10 сек.  Потом открьіваешь - если вакуум сохранился,  значит все ок.  
Подобається 3 Не подобається 1
Відповісти | Цитувати виділене
Santa Santa 20:02, 6 ноя 2020
Новенький (19:32, 6 ноя 2020)
конусньій кран как раз должен бьіть норм
Вы ведь сами читали. Текучий, зараза. Пусть не гелий, но весьма текуч. Иначе с чего давление падало в магистралях до ГРП?
И по сварочным швам и по муфтам соединительным с набивкой.
Я для таких целей на конических резьбах использую тефлоновую пасту или карандаш. Давление до 30 бар держит отлично. Если учесть, что у меня фреоны, а не метан, (текучесть намного выше) и утечки проверяю течеискателем (обнаруживает до 20 грамм в год!) то можно считать соединения полностью герметичными. Думаю, что для водорода разницы не будет. А если придумают специальные заполнители, которые реагируя с водородом образуют непроницаемый слой, то проблема исчезнет. Есть грунтовка для металла с атомарным цинком. Десять лет от коррозии без покраски. С покраской ещё больше.
Подобається 3 Не подобається 0
Відповісти | Цитувати виділене
Santa Santa 20:15, 6 ноя 2020
Кстати
 
ELD-C течеискатель з довговічним чутливим елементом, визначає витік при дуже маленькою концентрації горючого газу (від 3-х грам / рік). Чутливий до всіх пальним газам, таким як: ацетилен, ізобутан, метан, етан, пропан, етилен, водень, метілефір, вінілхлорид, водородсульфід, ацетон, Металон, аміак, газолін, хлор.
Подобається 3 Не подобається 0
Відповісти | Цитувати виділене
Новенький Новенький 21:11, 6 ноя 2020
А котльі/колонки/плитьі нужно особьіе под водород проектировать или старьіе послужат еще?
Думаю,  дешевле на єлектричество перейти,  чем на водород..
Подобається 3 Не подобається 1
Відповісти | Цитувати виділене

Оновити
Символів залишилося: 1000

Останні коментарі






© 2012-2021 linkodrom rss

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Політика конфіденційності
Загрузка ...