неділя, 25 червня 2017 13:10

Україна здобула три "золота" на домашньому чемпіонаті Європи з боксу

Юрій Шестак переміг росіянина у фінальному бою. Фото: dozor.kharkov.ua

В Харкові пройшов 42-й чемпіонат Європи з боксу. У ньому взяла участь збірна України.

Напередодні відбулися чотири фінальних поєдинки, де виступали українські боксери.

Юрій Шестак в категорії до 60 кг роздільним рішенням суддів переміг росіянина Габіла Мамедова, ставши чемпіоном Європи.

Ще одне "золото" українській збірній приніс Олександр Хижняк, який у ваговій категорії до 75 кг переміг представника Азербайджану Камрана Шахсуварли.

В останньому бою чемпіонату Європи Віктор Вихрист у категорії понад 91 кг одноголосним рішенням суддів переміг англійця Фрезера Кларка.

У фінальному поєдинку в категорії до 56 кг Микола Буценко поступився рішенням суддів британцеві Пітеру Макгрейлу. Українець закінчив турнір зі срібною медаллю.

Бронзовими призерами домашньої першості стали Дмитро Замотаєв (до 52 кг) та Євген Барабанов (до 69 кг).

Раніше два наших боксери блискуче виступили на шоу в Угорщині.

Зараз ви читаєте новину «Україна здобула три "золота" на домашньому чемпіонаті Європи з боксу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua