Українці завоювали три "золота" на чемпіонаті Європи з боксу в Харкові

Поділитися
Українці завоювали три "золота" на чемпіонаті Європи з боксу в Харкові Шестак у фінальному бою переміг росіянина © dozor.kharkov.ua
Українські боксери здобули медалі домашньої першості.

У Харкові завершився 42-й чемпіонат Європи з боксу, в якому брала участь збірна України.

Сьогодні, 24 червня, пройшли чотири фінальних поєдинки, в яких виступали українські боксери.

Юрій Шестак в категорії до 60 кг роздільним рішенням суддів переміг росіянина Габила Мамедова, ставши чемпіоном Європи.

Ще одне "золото" української збірної приніс Олександр Хижняк, який у ваговій категорії до 75 кг переміг представника Азербайджану Камрана Шахсуварли.

В останньому бою чемпіонату Європи Віктор Вихріст у категорії понад 91 кг одноголосним рішенням суддів переміг Фрезера Кларка з Англії.

Зазначимо, що у фінальному поєдинку у категорії до 56 кг Микола Буценко поступився за рішенням суддів британцю Пітера Макгрейлу і закінчив турнір зі срібною медаллю.

Бронзовими призерами домашньої першості стали Дмитро Замотаєв (до 52 кг) та Євген Барабанов (до 69 кг).

Раніше повідомлялося, що на чемпіонаті Європи у Харкові будуть введені суддівські реформи.